Oferta specjalna

Specjalna seria klimatyzatorów Free match

Highslide JS Free match to specjalna seria klimatyzatorów, która daje możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej nawet pięciu jednostek zewnętrznych co pozwala na szerokie zastosowanie tych urządzeń, ze szczególnym naciskiem na przestrzenie komercyjne i mieszkalne. Nowe rozwiązanie technologiczne zapewniają wysoką efektywność energetyczną urządzeń w każdych warunkach pogodowych oraz ponad 2000 kombinacji podłączeń jednostek wewnętrznych

Pompy ciepła powietrze/woda i powietrze/powietrze

Highslide JS Highslide JS Z termodynamicznego punktu widzenia, pompy ciepła powietrze-woda nie różnią się niczym od pomp ciepła innego rodzaju (np. powietrze-powietrze czy glikol-woda). Działają one bowiem wedle tych samych praw fizyki, a co więcej znaczna część ich wnętrza jest bardzo do siebie podobna.Tak jak wszystkie inne pompy ciepła, tak i pompy powietrze-woda składają się z czterech głównych elementów:parownika, w którym czynnik roboczy pobiera ciepło z dolnego źródła ciepła (w tym przypadku — z powietrza atmosferycznego),sprężarki, która podnosi ciśnienie czynnika roboczego,skraplacza, w którym czynnik roboczy skrapla się, oddając ciepło do wody krążącej w instalacji ogrzewczej (albo do ciepłej wody użytkowej),zaworu dławiącego, który powoduje zmniejszenie ciśnienia czynnika roboczego.

Wysokiej jakości rekuperatory produkowane Polsce,

Highslide JS Taki system wentylacyjny zapewnia użytkownikowi: czyste i świeże powietrze w budynku, oszczędność energii na podgrzanie powietrza wentylacyjnego (dzięki wymiennikowi odzysku ciepła w centrali), kontrolowaną wymianę powietrza (poprzez wentylatory w centrali). Koszt całej instalacji wraz z centralą z odzyskiem ciepła, jest porównywalny z kosztem instalacji wentylacji grawitacyjnej, pod warunkiem że zostanie ona zaplanowana już na etapie projektu budynku ( eliminacja kominów wentylacji grawitacyjnej, zaplanowanie przestrzeni dla kanałów wentylacyjnych, przejścia przez stropy, umiejscowienie czerpni i wyrzutni itp.)

Jak działa wentylacja z odzyskiem ciepła? Powietrze świeże czerpane jest z zewnątrz i dostarczane do centrali wentylacyjnej przewodami oznaczonymi kolorem jasno lub ciemnoniebieskim. Podczas przejścia przez wymiennik odzysku ciepła powietrze podgrzewa się od cieplejszego powietrza usuwanego i dostarczane jest do pomieszczeń przewodami oznaczonymi kolorem pomarańczowym. Wyciągane ciepłe powietrze z pomieszczeń dostarczane jest do centrali wentylacyjnej przewodami oznaczonymi kolorem czerwonym.

Podczas przejścia przez wymiennik odzysku ciepła powietrze usuwane oddaje ciepło do zimnego powietrza świeżego i wyrzucane jest z budynku przewodami oznaczonymi kolorem zielonym (do wyrzutni). Trójnik wyboru czerpni oznaczony kolorem białym umieszczono przed centralą wentylacyjną (na połączeniu przewodów jasno i ciemnoniebieskich).
Umożliwia on przełączanie pomiędzy czerpaniem powietrza z czerpni ściennej (przewody ciemnoniebieskie) lub z czerpni gruntowej [poprzez gruntowy wymiennik ciepła (GWC - przewody jasnoniebieskie)].

Pompy ciepła powietrze woda służące do przygotowywania CWU.

Highslide JS Dzięki zastosowania układu chłodniczego redukują do 75% kosztów, względem bojlerów wyposażonych w grzałki elektryczne. W przeciwieństwie do kotłów, są bezobsługowe, nie emitują żadnych szkodliwych substancji zanieczyszczających środowisko. W pompach ciepła, nie występuje zagrożenie wysoką temperaturą czy wysokim ciśnieniem kotła. Pompy tego typu nie wymagają układania kolektora poziomego. Nie wymaga pomieszczenia kotłowni, mogą być instalowana na zewnątrz i stosowane w niskich temperaturach. W przeciwieństwie do kolektorów słonecznych, nie są zależne od nasłonecznienia i mogą pracować tak w dzień jak i w nocy, przez co gwarantują efektywne i ekonomiczne ogrzewanie oraz wygodę i bezpieczeństwo

Jedne z najkorzystniejszych cenowo na rynku kolektory próżniowe WATT CPC z wykorzystaniem rur próżniowych.

Highslide JSUmożliwiają efektywne wykorzystanie energii słonecznej w ciągu całego roku oraz uzyskanie oszczędności do 80% kosztów podgrzewania CWU oraz obniżenia do 50% kosztów CO. Próżnia zalana szkłem w kształcie dwuściennej rury gwarantuje doskonałą izolacyjność w każdych warunkach pogodowych. Szczelność szkła zapewnia długą żywotność rur, które charakteryzują się również odpornością na gradobicie. Zastosowanie zwierciadeł parabolicznych pozwala na optymalne wykorzystanie promieniowania słonecznego.

Kolektory płaskie WATT 3000 z zastosowaniem światowej jakości absorbera SUNSELECT

Highslide JS ...w bardzo konkurencyjnej cenie, przeznaczone do efektywnego podgrzewania wody użytkowej i basenów. Kolektory te przeszły badania uzysku energetycznego w Niemczech i uzyskały certyfikat ZW3-104 poświadczający uzysk roczny powyżej 525 kWh/m2. Wysoka sprawność i wydajność energetyczna w połączeniu z niska cena generują szybki zwrot kosztów inwestycyjnych.

Niemiecki grzejnik stalowy marki "Eurotherm".

Highslide JSNajwyższa jakość wykonania, przyjemna dla oka estetyka tego produktu oraz przystępna cena uczyniła go jednym z najlepiej sprzedających się grzejników w Polsce. Dostępny jest w rozmiarach: wysokość od 400mm do 900mm, długość od 400mm do 3000mm. Dostępne są typy grzejnika zasilanego z boku (typ C) oraz zasilanego od dołu (typ V). W cenie grzejnika: zawiesie, korek, odpowietrznik, osłona górna i boczna.

Turecki grzejnik stalowy marki "Bor-Pan".

Highslide JS Wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena czyni go jednym z najbardziej pożądanych w Europie. Dostępny jest w rozmiarach: wysokość od 400mm do 900mm, długość od 400mm do 3000mm. Dostępne są typy grzejnika zasilanego z boku (typ C) oraz zasilanego od dołu (typ V).  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów

Kontakt z nami:

Tel: +48 609 264 040
biuro@webi.pl