Oczyszczanie powietrza

Walka ze SMOGIEM w mieszkaniu i biurze

Smog wisi nad polskimi miastami. Lekarze radzą, aby nie wietrzyć mieszkań, nawet gdy wydaje się nam, że oddychamy w pomieszczeniu nieświeżym powietrzem, bo to za oknem jest dużo grosze niż to w domu, pracy czy w przedszkolu Tu z pomocą przychodzą oczyszczacze powietrza wewnętrznego:

Highslide JS

Wydatek powietrza 300m3/h, obsługiwana powierzchnia mieszkania to 10-60 m2. jest w stanie usunąć 96,2% formaldehydu, 97,6% bakterii i 99,9% cząstek PM2,5.

7 stopni filtracji
Highslide JS
Filtr EPS iAIR
Highslide JS

Filtr podstawowy EPS, używany jest do filtrowania większych zanieczyszczeń takich jak np. włosy, kurz i większe cząsteczki brudu.

HEPA iAIR

Wydajny filtr HEPA, skutecznie filtruje mikrocząsteczki takie jak alergeny, pyłki, roztocza, kurz, zarodniki pleśni, elementy włókien

Highslide JS
Filtr z aktywnym węglem iAIR
Highslide JS

Filtr z aktywnym węglem potraf efektywnie usuwać formaldehyd, benzen, ksylen, TVOC, dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy.

Jonizator iAIR

Poprzez wytworzenie ujemnych jonów wodoru i tlenu eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza, alergeny tym samym neutralizując groźne zanieczyszczenia. Pozostawia czyste i odświeżone powietrze.

Highslide JS
Lampa UV
Highslide JS

Promieniowanie UV posiada właściwości antybakteryjne, skutecznie rozkłada elementy organiczne oraz substancje toksyczne takie jak np. benzen, amoniak itp. Promienie UV potrafią zniszczyć strukturę molekularną DNA czy RND drobnoustrojów i zabić wiele bakterii

Sygnalizacja jakości powietrza

Wbudowane w oczyszczacz micro chipy automatycznie sprawdzają jakość powietrza. Po jego oczyszczeniu urządzenie automatycznie przechodzi w tryb oszczędny, gdy jakość powietrza pogorszy się urządzenie będzie kontynuować oczyszczanie

Highslide JS
Dane techniczne
Highslide JS
Daikin MC70LVM

Wybierając oczyszczacz do większych pomieszczeń o wyższych wymogach jak np. cicha praca czy regulacja wilgotności powietrza dobrze zastosować oczyszczacz z wyższej półki cenowej z funkcją nawilżania powietrza. W tej roli sprawdzi się cichy i wydajny oczyszczacz Daikin MC70LVM z technologią Streamer wydajności 420m3/h

Highslide JS

Atrakcyjny wygląd MC70L dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza dlatego sprawdza się jako oczyszczacz do biura, hotelu, apteki lub przedszkola.

Technologia oczyszczania powietrza zapewnia nie tylko usunięcie, a następnie zniszczenie szkodliwych cząsteczek, lecz także kurzu, woni, bakterii, sierści, pleśni, pyłków roztoczy oraz innych alergenów, zapewniając w ten sposób czystość i zdrowy stan powietrza.

Highslide JS
Highslide JS

Urządzenie przenośne. Przy masie tylko 8,5 kg urządzenie można w łatwy sposób przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego.

Highslide JS

Czytaj więcej  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów
  • Rozmiar: 9412 bajtów

Kontakt z nami:

Tel: +48 609 264 040
biuro@webi.pl